Eğitimler

Eğitim Takvimi

2017 - 2018 Eğitim Programı
EĞİTİM YILI EĞİTİM EĞİTİM SORUMLUSU EĞİTMEN YARDIMCI EĞİTMEN KODU ÖNŞARTI TARİH
I TANIŞMA TOPLANTISI YK     DAG DAG 25.02.2017
I DAG`da İşleyiş ve Kurallar YK     DAG DAG 08.03.2017
I Yürüyüş ve Kampçılık Malzemeleri Sinan ALİŞ     S1 - 15.03.2017
I Yürüyüş Teknikleri Haşim EŞREFOĞLU     S2 - 22.03.2017
I İlk Adım (Günübirlik Yürüyüş) Ceyda AKÇINAR Aydın AKAR, Soner AKBAL, Muhammet YILMAZTEKİN Cem ERDEBİL, Alptuğ NASUHOĞLU U1 - 26.03.2017
I Doğada Yön Bulma Evren UZUNKAYA Muhammet YILMAZTEKİN   S8 - 29.03.2017
I Doğada Yön Bulma Uygulama Evren UZUNKAYA Muhammet YILMAZTEKİN   U5 S8 02.04.2017
I Beslenme ve Enerji Can GÜNER     S5 - 05.04.2017
I Yaz Kampçılığı Sinan ALİŞ     S4 - 12.04.2017
I Kampçılık Uygulama Sinan ALİŞ Ceyda AKÇINAR, Mustafa ÇOŞKUNSU, Muhammet YILMAZTEKİN Uluç KAYA, Gökhan HATİPOĞLU, Gamze HATİPOĞLU, Turgay AKGENÇ U2 S4, U1 22-23.04.2107
  KEYİF KAMPI YK     U2 S4, U1 29-30.04-01.05.2017
I Temel Kaya Tırmanışı ve Malzemeleri Mehmet MEMECAN Nihat ERUYSAL, Murat YILDIRIM Ceren ŞEREF, Uluç KAYA, Eray ŞUVMAN, Doğan DÜZ, Gökhan HATİPOĞLU, Gamze HATİPOĞLU, Turgay AKGENÇ S6   10.05.2017
I Temel Kaya Tırmanışı Uygulama Mehmet MEMECAN Nihat ERUYSAL, Murat YILDIRIM Ceren ŞEREF, Uluç KAYA, Eray ŞUVMAN, Doğan DÜZ, Gökhan HATİPOĞLU, Gamze HATİPOĞLU, Turgay AKGENÇ U3 S6, U2 13-14.05.2017
I Antrenman ve Dağ Hazırlığı Efe ERENEL     S7   17.05.2017
II İleri Kaya Tırmanışı Teorik (Geleneksel) Can GÜNER Mehmet MEMECAN Cüneyt AVCI, Ceren ŞEREF S11   24.05.2017
II İleri Kaya Tırmanışı Uygulama Kampı (Geleneksel) Can GÜNER Mehmet MEMECAN Cüneyt AVCI
Ceren ŞEREF
U11 U10, S11, U6 27-28.05.2017
I Yaz Zirve-I Öncesi Toplantı Ceyda AKÇINAR         23.05.2017
I Yaz Zirve Tırmanışı-I Ceyda AKÇINAR Canan KOCAOĞLU, Mert AYGÜL, Nihat ERUYSAL, Murat YILDIRIM Muhammet YILMAZTEKİN U8 U2 27-28.05.2017
I Boulder ve Yapay Duvarda Tırmanış

Boulderhane 

Ceren ŞEREF

    U4   03.06.2017
I Spor Kaya Tırmanışı (Lider) Melih AYHAN Sezgi AYHAN, Murat YILDIRIM  Ceren ŞEREF, Cüneyt AVCI S9   07.06.2017
I Spor Kaya Tırmanışı Kampı (Lider) Melih AYHAN Sezgi AYHAN, Murat YILDIRIM Ceren ŞEREF, Cüneyt AVCI U6 U3, S9 10-11.06.2017
I Dağ Faaliyeti Planlama ve Organizasyon Haşim EŞREFOĞLU     S18 - 14.06.2017
I Yaz Zirve Tırmanışı-II Nihat ERUYSAL Mert AYGÜL, Murat YILDIRIM   U8 U2 17-18.06.2017
I Doğada Hayatta Kalma Mustafa COŞKUNSU     S21   21.06.2017
  Kanyon Yürüyüşü Muhammet YILMAZTEKİN     -   01/07/17
I Temel İlk Yardım Atilla ALTUNTAŞ     S3   02.07.2017
I TRANS-I Faaliyeti Sinan ALİŞ     U9 U8 08-14.07.2017
II Yaz Zirve - yarı teknik rota Salih YILDIRIM     - U10 22-23.07.2017
  Film Gösterimi YK         26.07.2017
  KULÜP FAALİYETİ (YAZ ZİRVE) Murat YILDIRIM     U8 U2, U8 05-06.08.2017
II Self Rescue Can GÜNER     S15 U11, U16, spor tırmanış bahçelerinde en az 2 geleneksel rota tırmanmış olmak 06.09.2017
II İpte Yükselme ve Makara Sistemleri Mehmet MEMECAN     U16 U10 09.09.2017
II Self Rescue Uygulama Can GÜNER
Haşim EŞREFOĞLU
    U12 S15, U11, U16 10.09.2017
I Uzun Mesafe Yürüyüşleri  Mustafa COŞKUNSU     S21 - 13.09.2017
II Buzul`da Yürüyüş Teknikleri  Salih YILDIRIM     S20   20/09/17
II Buzul`da Yürüyüş Teknikleri Uygulama Salih YILDIRIM     U17 S20, U11, U15, U16 22-23-24.09.2017
I Gelişim Kaya Tırmanışı Teorik (Geleneksel) Melih AYHAN     S10   18.10.2017
I Gelişim Kaya Tırmanışı Uygulama Kampı (Geleneksel) Melih AYHAN     U10 U6, S10 21-22.10.2017
  KULÜP FAALİYETİ
(29 EKİM ZİRVE TIRMANIŞI)
      U8 U2, U8 28-29.10.2017
  Film Gösterimi YK         01.11.2017
I Meteoroloji Sinan ALİŞ     S12 - 08.11.2017
I Dağ Kazaları David WILBUR     S14 - 15.11.2017
I Çığ Bilgisi Salih YILDIRIM     S24 - 22.11.2017
I Yüksek İrtifa ve Isı Değişimi Kaynaklı Rahatsızlıklar Volkan ÇAKIR     S13 - 29.11.2017
I Kış Öncesi Kampçılık Eğitimi Toplantısı Mehmet MEMECAN         06.12.2017
I Kış Öncesi Kampçılık Eğitimi Mehmet MEMECAN         09-10.12.2017
  Sunum & Film Gösterimi YK         13.12.2017
  YILBAŞI PARTİSİ YK ORGANİZASYONU         27.12.2017
I Kış Dağcılığının Temelleri Derya ATÇEKEN     S16 - 10.01.2018
I Kış Temel Uygulama Kampı Derya ATÇEKEN     U13 S16, U8 20-21.01.2018
I Kış Dağcılığı Gelişim Nihat ERUYSAL     S17   07.02.2018
I Kış Gelişim Uygulama Kampı Nihat ERUYSAL     U14 U10, U13, S17 10-11.02.2018
I Liderlik İsmail Can DURSUN     S19 - 21.02.2018
I Kış Zirve Tırmanışı-1 Atilla ALTUNTAŞ     U15 U14 24-25.02.2018
  KULÜP FAALİYETİ
 ( Kış Zirve Tırmanışı )
      U15 U14 10-11.03.2018
I Kış Zirve Tırmanışı-2 Sinan KUTLUTAN     U15 U14 24-25.03.2018
II Arama-Kurtarma       S22 - TBD
II Arama-Kurtarma Uygulama Kampı       U18 S22 TBD
II Doğada İleri İlk Yardım (Uygulama)       U7 S3, U2 TBD
II Yüksek İrtifa Tırmanışı       S25 - TBD
  1. yıl eğitimleri            
  2. yıl eğitimleri            
  Sunum ve Film Gösterimleri            
  KULÜP FAALİYETLERİ            
Telif Hakkı © 2013, Doğa Aktiviteleri Grubu
Bizi sosyal medyada takip edin. Doğa Aktiviteleri Grubu Facebook adresimizDoğa Aktiviteleri Grubu Twitter adresimizDoğa Aktiviteleri Grubu Twitter adresimiz